70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

‌Czerwony punkt Barwice cały film gdzie kupić

Konsolidacja Chwilówek bez BIK uwolnij się od zadłużeń i skonsoliduj pożyczki

‌Czerwony punkt Barwice cały film gdzie kupić

czerwony punkt

Film miał premierę światową 15 lutego 2017 roku. Za reżyserię odpowiadał Patryk Vega we zgodzie z budową ShowMax, która wchodząc na konkretny rynek realizuje wnioski z naszymi twórcami. W obecnym wypadku podpisała związek z Patrykiem Vegą.

‌Czerwony punkt Lipiany cały film gdzie kupić

Za scenariusz do obrazu był obowiązkowy Szymon Demirkol wraz z Jackiem Wójcikiem i Patrykiem Vegą. W pierwszej roli został obsadzony Ewan McGregor, który przedstawił w takich światowych produkcjach, osiągających sukcesy jak Helikopter w ogniu, Anioły i Demony, Gwiezdne wojny: Część III – Zemsta Sithów czy Gwiezdne wojny: Część II – Atak klonów. W filmie Vegi zabiera się w biznesmena Browna, który przypadkiem jest uwikłany w sztukę.

klik i ogladaj film

Jak twierdzi opis filmu zawarty w serwisie ShowMax: „Najpierw było nudno. I następnie… potem przygotowało się paskudnie. Ewan McGregor, doprowadzony do ścian, sprawdził jak niebezpieczną potrafi żyć nuda. Tego co sprawił, nie próbuj działać w lokalu”.

Fabuła krótkiego, kilkuminutowego filmu umieszcza się na opisaniu historii biznesmena pana Browna (Ewan McGregor), który dotarłem do Własny na zebranie biznesowe w Warszawie. Podczas spotkania dostaje od asystentki Górzyńskiego torbę z upominkami, w jakiej wydobywa się laserowy wskaźnik. Znudzony biznesmen, przystępując do okna, jest się wskaźnikiem laserowym, kierując wiązkę lasera w stronę placu Warszawy pod Pałacem Prezydenckim, świecąc nim na wszystkich. Pech chciał, że wcale w aktualnym terminie na plac podjeżdża kolumna rządowa. Wychodzi z niej metod i niemal natychmiast pada strzał, wycelowany w sam sposób czaszki polityka. Biznesmen od razu jest uznany za snajpera także za sprawcę zamordowania zagranicznego dyplomaty. Ochroniarze ruszają w pościg za nim.

‌Czerwony punkt Lipiany cały film gdzie kupić

‌Czerwony punkt jest trochę historii i odrobinę humoru, ładne zdjęcia warszawskiego centrum, dobry montaż. Patryk Vega zaprosił do startu w niniejszym układzie aktorów, z jakimi współpracował podczas kręcenia innych swoich filmów, dlatego w tej sztuki i zobaczymy Andrzeja Grabowskiego, Olgę Bołądź, Janusza Chabiora, Piotra Stramowskiego czy Tomasza Oświecińskiego.

Ewan McGregor jest wspaniałym i pięknym aktorem, jaki tworzy własnym koncie ma dużo wiele osób, które odniosły pełny sukces. W obecnym 10-minutowym filmie Patryka Vegi można byłoby się spodziewać, że jeszcze odniesie sukces. Jednak Ewan McGregor nie miał szansy na zaprezentowanie swojego wachlarzu umiejętności aktorskich ze powodu na długość filmu. Jego pozycja na ekranie zmniejszyła się do ostatniego, że w trakcie tej sztuki McGregor wygłosił że z cztery zdania i odbył parę scen biegania po schodach.

‌Czerwony punkt Lipiany cały film gdzie kupić

Główną bolączką Czerwonego faktu jest jego długość. Niespełna 10 minut to zbyt kilku, by poprowadzić ciekawą intrygę, ale produkcja musiała uwinąć się w sam, dwa dni zdjęciowe, ponieważ tyle miał napisane w związku Ewan McGregor. To wymusiło pewną konwencję i może za tym mieszka za funkcjonalna i częsta historia. Po seansie pozostaje ogromny niedosyt i myśl obejrzenia czegoś więcej. Tak naprawdę dobre, co jest widzowi w myśli po obejrzeniu Czerwonego punktu, to zabawny dialog Chabiora z Oświecińskim i fakt, że aktor grający Obi-Wana zagrał w naszej produkcji.

Ciekawostką istnieje ostatnie, że na celu „Czerwonego punktu” przybyło do wypadku. 21 grudnia na lotnisku na Bemowie, podczas filmowania części ze śmigłowcem, został postrzelony operator. Karabin obsługiwany przez emerytowanego żołnierza winien stanowić twardy specjalnie spreparowaną metalową kulą, jednak snajper użył ostrej amunicji. Pocisk zaszedłem w lewą kość udową operatora (Petro Aleksowski), rozrywając ją. Operator przeszedł kilka operacji a sprawa poruszyła środowisko, które pomogłoby go finansowo. Zdarzenie zbadała warszawska prokuratura, żeby sprawdzić albo nie trafiło na pomyśle do wadzie i zaniedbania.

‌Czerwony punkt Lipiany cały film gdzie kupić

Jeśli będziemy uznawali możliwość toż warto zobaczyć ten krótkometrażowy filmik, choćby dla zobaczenia odtwórcy ważnej roli, Ewana McGregora. Patryk Vega pomimo otaczającego go czasu, trzyma widza w szansy, wymagając go do dziwienia się, co będzie dalej i widząc prace z zapartym tchem.

‌Czerwony punkt Lipiany cały film gdzie kupić.

Źródło artykułu Czerwony punkt

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *