70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Dodaj Ogłoszenia

Konsolidacja Chwilówek bez BIK uwolnij się od zadłużeń i skonsoliduj pożyczki

Masz coś do sprzedania wiec umieść ogłoszenie z darmo n portalu kliknij Dodaj ogłoszenie

Wachlarz naszych usług jest niezwykle szeroki, jednakże stale go rozszerzamy. Naszą najnowszą usługą jest domena umożliwiająca dodawanie ogłoszeń online.

 

Na naszej stronie internetowej ogłoszenia można zamieszczać w kategoriach takich jak: nieruchomości, pojazdy, ubrania, obuwie, artykuły dla dzieci, obuwie, artykuły dla zwierząt, elektronika, zabawki, praca, dom, ogród, rolnictwo, sport, hobby, muzyka, edukacja, usługi, firmy – jak sam widzisz znaleźć możesz tutaj dosłownie wszystko. Ogłoszenia dodawaną także w kategoriach wynajmu, na przykład lokali usługowych. Na naszej stronie internetowej znajdziesz najlepsze oferty pracy z całej Polski, przedsiębiorców wśród, których są firmy budowlane, hydraulicy, sprzedawcy czy elektrycy. Znajdują się tutaj także ogłoszenia o zwierzętach czekających w schroniskach na ciepłych, kochających właścicieli.

 

Korzystanie z naszej strony internetowej jest bardzo łatwe. Aby dodać swoje własne ogłoszenie zupełnie za darmo wykonaj poniższe kroki:

Krok 1 – wejdź w zakładkę REJESTRACJA i wypełnij znajdujący się w niej formularz. Podaj swoje podstawowe dane osobowe, wymyślony przez Ciebie login, hasło oraz adres email potrzebny, do ukończenia rejestracji. Następnie kliknij w zarejestruj.

Krok 2 – zaloguj się na swoją skrzynkę e-mail, w której znaleźć musisz wiadomość od naszego systemu. Kliknij w wysłany w niej link, który potwierdzi rejestrację.

Krok 3 – zaloguj się na naszej stronie internetowej używając ustawionego przez Ciebie loginu oraz hasła.

Krok 4 – aby dodać ogłoszenie wejdź w zakładkę DODAJ OGŁOSZENIE. W widniejącym tam formularzu wypełnij niezbędne pola jak wybór kategorii produktu, jego nazwa, pełen opis ogłoszenia, cena. Aby uatrakcyjnić swoją ofertę możesz dodać wyraźne zdjęcie związane z Twoim ogłoszeniem.

 

Gratulacje! Twoje ogłoszenie zostało dodane. Regularnie sprawdzaj swoją skrzynkę wiadomości na naszej stronie internetowej, gdzie znajdziesz wszystkie odpowiedzi na Twoje ogłoszenia.