70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Drukowanie Darłowo

Konsolidacja Chwilówek bez BIK uwolnij się od zadłużeń i skonsoliduj pożyczki

Drukowanie Darłowo

Technologia HP Edgeline – połączenie zalet druku atramentowego i laserowego

Producent drukarek HP udoskonalił technologię wydajnego druku wysokonakładowego poprzez opracowanie nowego mechanizmu drukującego. Prace badawczo – rozwojowe w ostatnim terenie trwały parę lat, oraz ich efektem jest stworzenie technologii HP Edgeline.

Drukowanie Łobez

Do pewnych zalet technologii HP Edgeline należą wysoka niezawodność, wysokie tempo druku, doskonała klasę druku, niskie koszty mebla i relatywnie mały koszt druku jednej strony. Ze względu na proces drukowania wznosi się o niej, że łączy wydajność druku laserowego z precyzją odwzorowania kolorów istotną dla druku atramentowego.

Zamów Tanie drukowanie

Bezkontaktowe głowice drukujące

Inteligentny system druku współpracuje z bezkontaktowymi głowicami drukującymi. Brak konaku głowicy z papierem zapewnia dłuższy okres eksploatacji tych elementów. Technologia zapewnia możliwość wydrukowania 2 mln części w kształcie A4. Głowice drukujące posiadają szerokość strony. Papier pewno się przesuwać pod głowicą z prędkością 88,9 cm na chwilę. Dzięki temu tempo wydruku wynosi do 12 zdjęć na chwilę (10 x 15 cm) i ok. 70 części w kształcie A4 na chwilę. To właściwie dobry rezultat.
Konstrukcja głowicy

Głowica wykonana w technologii HP Edgeline jest skończona z pięciu krzemowych układów scalonych. Każdy układ jest aż 2112 dysz umieszczonych w systemie schodkowym. Tego typu wyjścia są określane mianem multi-die module (wieloukładowy moduł). Każda głowica drukuje atramentami w dwóch kolorach. Kości krzemowe są wbudowane w złożoną strukturę ceramiczną. Moduł MLC jest skończony z sześciu warstw – cienkich ceramicznych płytek połączonych przewodzącymi elementami stworzonymi z wolframu i otworami przepustowymi.
Metoda zastępowania dysz

W przypadku, gdy jedna z dysz będzie niesprawna, albo zatka się i tusze nie będą potrafiły stanowić dokładnie przez nią dozowane, jest zastąpiona inną, sprawną dyszą. Dodatkowo, co dobry moment dysze są automatycznie oczyszczane także mogą jeszcze sprawnie działać. To nowa zaleta z tematu widzenia serwisowania urządzenia z względu niedrożnej głowicy.
Zastosowanie technologii HP Edgeline

Technologia HP Edgeline została skomponowana z rzeczą o drukowaniu zdjęć oraz zawodowych dokumentów. Profesjonalne tusze do HP Vivera zostały założone do drukowania na naturalnym papierze. Barwnik bardzo mocno schnie na papierze zapewniając wysokie nasycenie kolorów oraz gęstość optyczną. Wydruki nie rozmazują się po wykonaniu flamastra natomiast są odporne na wilgoć.

Nowinki technologiczne ze świata druku pochodzą z Technologia HP Edgeline

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.