70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Karta AXI Chociwel zadzwoń 600 111 551

Konsolidacja Chwilówek bez BIK uwolnij się od zadłużeń i skonsoliduj pożyczki

Karta AXI Chociwel zadzwoń 600 111 551

karta axi

Szczęśliwa i stan tuż przed nimi wtedy zdecydowanie czas pieczołowitych przygotowań i szał zakupów. Składa się więc z szerokimi, często zupełnie niepotrzebnymi wydatkami, których odda się uniknąć.

Karta AXI Drawno zadzwoń 600 111 551

Warto zatem poświęcić kilka chwil na ocenę swoich finansów i dokładnie zaplanować domowy budżet aby bez stresu przejść przez gorączkę przed świątecznych zakupów i zostać w swym budżecie kilkaset złotych. Gdy zatem uczynić?

axi karta

axi karta

Nie przewiduj na ten moment
Dokonywanie zakupów pod presją momentu w hipermarketach obok sfrustrowanych ludzi, których same goni czas nie wróży nic dobrego. Często dokonujemy wtedy złych wyborów i zdobywamy nierozsądnie. Unikniemy tego wykonując zakupy odpowiednie wcześniej.

Karta AXI Drawno zadzwoń 600 111 551

Dokładnie zaplanuj swoje wydatki – zrób listę zakupów
Najlepszy recepta na liczne oszczędności. Przed wybraniem się na znaczne zakupy, dokładnie zapisz sobie czego tak wymagasz a jakie towary są Ci niezbędne. Po pierwsze unikniesz coraz sprytniejszych chwytów marketingowych producentów, którzy wykorzystują uśpioną czujność ludzi, po drugie kupisz tylko potrzebne produkty, i po trzecie oszczędzisz klimat a pieniądze.

Zobacz również pożyczki długoterminowe online

Karta AXI Drawno zadzwoń 600 111 551

Określ domowy budżet
Kolejnym niezwykle ważnym etapem jest ustalenie przybliżonej sumy, którą planujesz dać na poszczególne rzeczy. Określ domowy dochód na konkretne kategorie jak: jedzenie, prezenty, ozdoby świąteczne oraz kolejne.

Karta AXI Drawno zadzwoń 600 111 551

Zamiast kart używaj gotówki
Taki zabieg uzna Ci dokładnie sprawdzać swoje wydatki. Jeżeli chcesz czerpać z strony, zapisuj swoje wydatki. Umożliwi Ci więc na pełną kontrole. Drugą ważna sprawą jak należy o finanse to wszelkie pożyczki. Staraj się ich uważać i bierz jako ostateczność. Gdy już, pożycz od rodziny czy przyjaciół.

Miej na pseudo promocje
Producenci mając z swej obniżonej czujności pod przykrywką pseudo oszczędności często oferują nam produkty nawet o 50% przyjemniejsze niż w popularne dni, dlatego zachowaj szczególną uwaga, porównuj ceny produktów np. poprzez przeglądanie gazetek lub szukając w reklamie w internecie.

Pomyśl nad prezentami. Kup online lub przygotuj to sam
Internet to niezapomniane źródło prezentów. Potrafisz kosztuje zapotrzebować na dużo portalach aukcyjnych oraz stronach internetowych (pamiętaj jednak żeby spowodować to z odpowiednim wyprzedzeniem) lub zasięgnąć tam inspiracji, by stworzyć własny swój i jeden upominek. Pamiętaj, że ręcznie robiony prezent po stokroć zawsze wygrywa te kupione. Dobrym pomysłem jest jeszcze kupno kilku „uniwersalnych” prezentów i wręczenie ich w drodze losowania. Wybór chodzi do Ciebie.

źródło artykułu Jak nie zbankrutować w święta? 6 prostych sposobów

Karta AXI Drawno zadzwoń 600 111 551

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *