70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Na raty

Konsolidacja Chwilówek bez BIK uwolnij się od zadłużeń i skonsoliduj pożyczki

Marzy Ci się generalny remont domu lub mieszkania? A może Twój samochód sam już skręca na złomowisko? Niezależnie od kierującego Tobą powodu w Konsolidacja Chwilówek mamy na to doskonałe rozwiązanie!

Tylko u nas znajdziesz kredyt na raty na tak dogodnych i elastycznych warunkach. Co wyróżnia naszą pożyczkę na raty spośród konkurencji?

Realny wpływ na spłatę.

Każdy z naszych klientów, który zdecydował się na wzięcie naszego kredytu na raty, w każdym momencie naszej współpracy może negocjować warunki jej przebiegu. Nasi klienci dowolnie zmniejszają oraz zwiększają wysokość spłacanych przez siebie rat. Ponadto mogą także decydować o tym kiedy wpłacają je na nasze konto. Aby dowolnie zmieniać spłatę swojego zobowiązania wystarczy jeden telefon do naszego pracownika.

Dowolna kwota.

W Konsolidacja Chwilówek wniosek o kredyt na raty możesz złożyć w dowolnej wysokości. Nie narzucamy żadnych minimalnych ani maksymalnych wartości, a kwota każdej udzielonej przez nas pożyczki na raty jest dostosowana do indywidualnych możliwości oraz oczekiwań naszych klientów.

Procedura online.

Aby wziąć nasz kredyt na raty nie musisz fatygować się do naszej placówki stacjonarnej, tak jak w przypadku kredytu w banku. U nas wszystkie formalności załatwić możesz za pomocą formularzy online dostępnych na stronie lub dzwoniąc po naszego doradcę, który przyjedzie wprost pod Twoje drzwi.

Minimum formalności.

Dzięki usunięciu niepotrzebnych zapisów oraz uproszczeniu języka, w jakim zostały napisane nasze dokumenty, udało nam się całkowicie zminimalizować formalności związane z wzięciem naszego kredytu na raty. Pozwala to nam na udzielanie najszybszych kredytów na raty dostępnych na rynku w Polsce.

Na dowolny cel.

Decydując się na kredyt na raty w Konsolidacja Chwilówek nie musisz tłumaczyć na co przeznaczysz pożyczone przez siebie pieniądze. Mogą być to nieplanowane zakupy lub wakacyjne wycieczki – dla nas jest to obojętne.

Korzystne oprocentowanie.

Oprocentowanie udzielanych przez nas kredytów na raty jest bardzo zróżnicowane i uzależnione od wysokości pożyczki, o jaką wnioskuje klient. Wszystkie udzielane przez nas kredyty na raty cechują się jednak bardzo korzystnym oprocentowaniem.

Kto może wnioskować o kredyt na raty w Konsolidacja Chwilówek?

O nasz kredyt na raty wnioskować może każda osoba pełnoletnia posiadająca aktualny dowód osobisty oraz polskie obywatelstwo. Jeżeli interesuje Cię pożyczka na znacznie większą kwotę z pewnością potrzebna będzie także dokumentacja związana z Twoim zatrudnieniem lub potwierdzająca sytuacje finansową.

Czym jest konsolidacja pożyczek i jak można o nią wnioskować?

Konsolidacja pożyczek polega na zebraniu wszystkich Twoich zobowiązań wobec wierzycieli i połączeniu ich jedno, które prowadzone będzie dalej przez naszą firmę. Jeżeli zdecydujesz się na konsolidację swoich pożyczek w naszej firmie ujednolicimy ich oprocentowanie oraz ustalimy całkowicie nowy ostateczny termin ich spłaty. Ponadto negocjacjom podlegają wysokości rat oraz terminy ich wpłaty na nasze konto bankowe. Wnioskować o konsolidację pożyczek w naszej firmie możesz kontaktując się z naszym pracownikiem mailowo lub telefonicznie.

Kliknij i wygeneruj oferty