70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Kurier poczta Milanówek

Konsolidacja Chwilówek bez BIK uwolnij się od zadłużeń i skonsoliduj pożyczki

Kurier poczta Milanówek

kurier poczta

Doświadczona firma kurierska – przesyłki łatwo i wygodnie. Od dziesięciu lat oddziałujemy na placu usług kurierskich, gwarantując swym klientom najwyższe standardy i bezpieczeństwo. Zaufało nam też 230 tys. klientów biznesowych i innych. Ofertę stosujemy na bieżąco do spraw, słuchając uważne Waszych opinii – tak wprowadziliśmy np. telefoniczne składanie zamówień. Chcemy, by wszystka wysłana paczka, każdy dokument i każda przesyłka gabarytowa dochodziły do klienta przez ścian i zawsze na godzina. Zobacz, co możemy dokonać dla Ciebie!

Kurier poczta Przasnysz

W lokalnym serwisie możesz nadać krajowe i zagraniczne przesyłki kurierskie różnych gości i gabarytów. Uczynisz więc w styl jasny i szybki, i Twoja przesyłka dotrze bezpiecznie do celu. Obsługujemy sklepy internetowe, klientów indywidualnych, przesyłki od firmy do firmy, a też przeprowadzki a indywidualne niestandardowe wysyłki kurierskie.

zamów kuriera

Kurier poczta Przasnysz

Kim jesteśmy?

Od lat już (dobrze od roku 2009) pośredniczymy w zamawianiu kuriera przez internet za pomocą strony KurierPaczka. pl. Lecz istniejemy pięknem daleko niż tylko część internetowa. Mamy licencję transportową, uprawniającą do oferowania usług doradztwa w transporcie drogowym. Jest zatem gwarancja zaufania i odporności na polu serwisów internetowych, które takich uprawnień nie posiadają. Z licencji wymagało sprostania stawianym oczekiwaniom i poświadcza myśl i sztuki z działu logistyki, jakie jest nasz zespół. Wiemy, jak zadbać o to, aby przesyłki naszych Klientów trafiały do obowiązku w najlepszy sposób. Wiemy też, jak zapewnić bezpieczeństwo paczek, dokumentów i ofert, a też poufność danych, które są niezbędne do wykonania nadania i dostarczenia paczki.

Kurier poczta Przasnysz

Jak prowadzimy paczki kurierskie

Przesyłki kurierskie nadawane na ścianie KurierPaczka. pl są wytwarzane przez prowadzące firmy kurierskie. Współpracujemy jedynie ze doświadczonymi, wiarygodnymi wykonawcami o dużej firmie, i swój serwis internetowy ułatwia klientom nadawanie przesyłek. Z nami nadasz paczki a indywidualne przesyłki, które da kurier UPS, GLS, DHL kurier InPost oraz GEIS. Oferujemy wygodne płatności oraz szereg usług dodatkowych. Najlepsze firmy kurierskie w zakresu ręki, bez pochodzenia spośród lokalu i nadmiaru formalności.

Przesyłki kurierskie – różne formaty i gabaryty

Przesyłka kurierska zatem nie tylko paczka, lecz także list, materiały do podpisania i natychmiastowego odesłania do nadawcy, a też przesyłki nietypowe. Na PaczkaKurier. pl nadasz każdą przesyłkę, jaką musisz wysłać, wybierając najodpowiedniejszą dla siebie ofertę.

Kurier poczta Przasnysz

Szczegóły, takie jak wymiary przesyłek kurierskich, waga, wysyłka palet, dopuszczalne przedmioty, poznasz czytając nasz dział pomocy (FAQ) oraz przedstawiając się z cennikiem usług.

Korzyści dla Ciebie – dodatkowe reklamy na przesyłki kurierskie

Dla własnych Klientów jesteśmy szereg udogodnień leczących w dokonaniu nadania. Ograniczamy do minimum niezbędne formalności, by przyspieszyć i dopasować zamawianie kuriera przez internet i telefonicznie. Wszystek może samodzielnie wybrać opcje, które mu gwarantują, na ścianie internetowej, a jeżeli wolisz poprosić o pomoc pracownika lub szybko zamówić taką pomoc jak wcześnie – możesz do nas zadzwonić, aby uzyskać wszystko w kilka chwili.
Oferujemy szybkie płatności, a jeszcze specjalne propozycji dla marek a dodatkowe promocje.

Z nami otrzymasz zwrot dostania w procesu jednego dnia! Większość firm kurierskich gwarantuje bardzo większy okres, my jednak wiemy, że płynność finansowa zależy od regularnych wpływów za sprzedawane towary. Stąd i korzystający z serwisu PaczkaKurier mogą uzyskać zwrot pobrania za swym pośrednictwem o znacznie szybciej, nim odczuje on bliską pełna drogę u kuriera.

Kurier poczta Przasnysz

Oferujemy również gwarancję dostarczenia przesyłki na godzina. Gdy nie wywiążemy się spośród ostatniego słowa, otrzymasz 150% zwrotu poniesionych kosztów. Szczegóły w regulaminie.

Dlaczego warto wybrać PaczkaKurier. pl

Poznaj wszystkie korzyści pochodzące z wyboru naszego serwisu:
Jesteśmy specjalnym pośrednikiem z licencją transportową.
Mamy wysoki wachlarz sprawdzonych także pewnych firm kurierskich, z jakimi współpracujemy. A tylko ze sprawdzonych i bezpiecznych usług korzystamy, by podawać je naszym klientom!
Jesteśmy doświadczenie, za jakim mieszka prawie ćwierć miliona klientów i ponad milion wysłanych przesyłek.
Obsługujemy przesyłki kurierskie krajowe i zagraniczne, różne gabaryty oraz typy, również nietypowe przesyłki kurierskie, dostawy towarów i przeprowadzki.
Zapewniamy funkcjonalne i bliskie płatności i szybko zwrot pobrania.
Jesteśmy uprawnienia i reklamy dla nadających przesyłki. Na ścianie znajdziesz m. in. wyszukiwarkę kodów pocztowych.
Dla wygody Klientów uruchomiliśmy dodatkowo, oprócz nadawania przez internet, zamawianie kuriera przez telefon.
Wśród dodatkowych opcji jesteśmy gwarancję zwrotu 150% kosztów, jeśli przesyłka nie zostanie udzielona na godzina.
Zostaliśmy nagrodzeni prestiżową nominacją do zapłaty Ekomers (kategoria Operator logistyczny roku).
Wciąż wprowadzamy ulepszenia, aby wpasować się do spraw naszych Użytkowników.

Kurier poczta Przasnysz

 

Zobacz również kurier poczta

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *