70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Last Minute Bobolice

Konsolidacja Chwilówek bez BIK uwolnij się od zadłużeń i skonsoliduj pożyczki

Last Minute Bobolice

Last Minute

LAST MINUTE to jedna z pracy znanego i niezwykle lubianego w ubiegłym czasie reżysera Patryka Vegi.

Last Minute Wałcz

Film swoją premierę nosił w roku 2013 po czym już zyskał pozwolenie nie tylko fanów produkcji Vegi.

klik i ogladaj film

Ważne osoby w filmie zagrali:
– Wojciech Mecwaldowski, zabierający się w skórę owdowiałego ojca samotnie wychowującego dwoje dzieci,
– Klaudia Halejcio, która zdobyła się w skórę Dominiki – córki Tomasza,
– Olaf Marchwicki trwający w istoty Bartusia – syna Tomasza,
– Aldona Jankowska jako matka Tomasza,
– Anna Szarek, która zdobyła się w skórę Natalii Wis, będącej popularną miłością Tomasza jeszcze z czasów licealnych,
– Bartłomiej Świderski zabierający się w perspektywa narzeczonego Natalii Wis,
– Jarosław Boberek w LAST MINUTE jest głosem prowadzącego radiową audycję,
– Otar Saralidze zabierający się w perspektywa niejakiego Ahmeda, syna właściciela hotelu.

Za grę w wszystkiej produkcji dostępny był Mirosław Kuba Brożek (jaki w filmie umieścił wiele wielkich i łatwych ówcześnie utworów), natomiast montaż przylegał do Tomasza Ostrowskiego.

Tytuł filmu, jak ważna się znacznie chętnie domyślić nawiązuje do wielkich ofert biur podróży ”last minute”, cieszących się od wielu lat niezmiennie ogromną popularnością.

Last Minute Wałcz

Właściwa fabuła filmu zakłada się w chwili wygrania przez Tomka, dość szybko podróży do Egiptu. Ale na taką wycieczkę nie potrafi się przecież udać sam. Towarzyszyć zajmuje mu jego matka – kobieta niezwykle efektywna oraz z normami – w celu nie bez przyczyny przez wiele lat odbierała jako policjantka. Na wyprawę z Tomaszem udają się też tak jego dzieci – Dominika i Bartuś, sprytny i spragniony przygód kilkulatek. Choć początkowo wydawać żeby się mogło, że nic nie zakłóci ich bajowego urlopu w ciepłym Egipcie, to zawsze już na wyjeździe bohaterowie mają duże problemy – na lotnisku zostają zgubione ich bagaże, co wysoce psuję bohaterom nastrój, którzy także nie są świadomi tego, iż to zaledwie początek nieprzyjemnych niespodzianek, które napotkają na prostej wakacyjnej drodze. Wycieczka nie zapowiada się dobrze – nie dość, że Tomek z rodziną nie otrzymują odpowiedniego pokoju to ciągle kuchnia nie daje im jedzenia. Uzupełnieniem tych wycieczkowych porażek jest spotkanie Tomasza z Natalią Wis, jego wielką licealną miłością. Że osoba nie jest taż, ponieważ na każdym etapie prowadzi jej ideał mężczyzny, który niczym się okazuje jest jej narzeczonym.

Last Minute Wałcz

Właśnie tych porażek Tomasz nie chce zostać bez echa, stąd też próbuje się usilnie skontaktować z organizatorem wycieczki, który niczym się znacznie łatwo okazuje ogłosił swoje bankructwo. Utrudniony istnieje jeszcze kontakt z konsulatem, więc Tomasz zaś jego rodzina muszą sobie w aktualnym momencie jakoś radzić, przez co nie zasobność ich portfeli maleje w ogromnym tempie. Na szczęście po chwilowym kryzysie rodzina myśli sobie jakoś poradzić – w kraju muszą powrócić prędzej czy później do świecie, ale w poszczególnym elemencie ze względu na finansowe błędy istnieje ostatnie trudne. Dlatego ładna i ratująca się rodzina postanawia zyskać na powrotne bilety do kraju.

Zdjęcia do prac Patryk Vega zaś jego ekipa organizowali w tureckim hotelu Utopia World (hotel wybiera się w Kargicak, miejscowości położonej nieopodal popularnej wśród turystów miejscowości Alanyi). W sprawach bez aktorów, jakich w filmie LAST MINUTE istnieje trochę zobaczyć można plażę hotelu Iberotel Club Fanara & Residence w Szarm el-Szejk.

Last Minute Wałcz

Film Vegi LAST MINUTE zebrał mnóstwo pozytywnych recenzji, choć pewnie nie zabrakło głosów nieco krytykujących całą produkcję. Często spotkać się ważna było z górami, iż film został zmontowany nieco niedbale i szybko, z pominięciem pewnych elementów. Tak niemal wszystek firm kształtowany był szybko, razem z tytułem LAST MINUTE.

Co ciekawe, mimo czasem nieco innych opinii, w roku 2012 zwiastun filmu LAST MINUTE był łatwo odwiedzanym zwiastunem w budowie – ilość jego odsłon znacznie przekroczyła milion, oraz wiele osób zwlekało z niecierpliwością na okres, w jakim będą potrafili zaznajomić się z całością filmu.

Last Minute Wałcz

Źródło artykułu Last Minute

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *