70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Pożyczki społecznościowe

Konsolidacja Chwilówek bez BIK uwolnij się od zadłużeń i skonsoliduj pożyczki

Straciłeś już tysiące złotych na nietrafionych inwestycjach? Odsetki na bankowych lokatach inwestycyjnych są dla Ciebie za mało korzystne? A może zawsze chciałeś inwestować swoje pieniądze, jednak nie masz pojęcia jak to zrobić?

Konsolidacja Chwilówek proponuje Ci całkowicie bezpieczny sposób inwestowania dodatkowych pieniędzy przynoszący pierwsze zyski już po miesiącu. Jesteśmy największym pośrednikiem w udzielaniu pożyczek społecznościowych w Polsce. Specjalnie dla naszych wspólników stworzyliśmy innowacyjny system inwestowania pieniędzy w pożyczki społecznościowe.

Na czym polega pożyczka społecznościowa?

Pożyczką społecznościową jest udzielenie pożyczki przez osobę fizyczną dla wnioskującego. Aby cały proces przebiegał legalnie pośredniczyć w nim musi firma zarejestrowana w odpowiednich urzędach jako instytucja finansowa.

Jak udziela się pożyczek społecznościowych w Konsolidacja Chwilówek?

Każdemu naszemu wspólnikowi dajemy dostęp do naszej dedykowanej platformy internetowej. Dodajemy na niej wszystkie wnioski o pożyczki społecznościowe, jakie składane są w naszej firmie. Inwestorzy samodzielnie wybierają osoby, którym chcą udzielić pożyczki – mają wgląd do informacji o nich, kwocie pożyczki jaka ich interesuje oraz jej oprocentowaniu. Po udzieleniu pożyczki możesz przez całą dobę monitorować przebieg jej spłaty, wszystkie wpłacane przez pożyczkobiorcę raty przelewane są na Twoje indywidualne konto na naszej platformie.

Co jeśli pożyczkobiorca przestaje spłacać swoje zobowiązania?

Każda, udzielana przy naszym pośrednictwie, pożyczka zabezpieczana jest przedmiotem zastawu. Musi mieć on wartość równą lub większą od kwoty udzielonej pozyczki. Jeżeli spłata zobowiązania zostaje przerwana z winy pożyczkobiorcy przedmiot przez niego zastawiony zostaje wystawiony na sprzedaż. Po jego upłynnieniu cały zysk zostaje przekazany na konto inwestora.

Na czym zarabiają nasi wspólnicy udzielający pożyczek społecznościowych?

Oprócz zysku z wcześniej wspomnianego przedmiotu zastawu nasi inwestorzy osiągają zyski z: oprocentowania udzielonych pożyczek społecznościowych, opłat ponoszonych przez pożyczkobiorcę za opóźnianie spłaty rat, opłat ponoszonych przez pożyczkobiorcę za przesuwanie ostatecznego terminu spłaty zobowiązania.

Kto może inwestować w pożyczki społecznościowe?

Do naszego programu inwestowania dołączyć może każda pełnoletnia osoba posiadająca środki na rozpoczęcie działania.

Co dzieje się ze środkami zgromadzonymi na moim koncie na platformie Konsolidacji Chwilówek?

Środki pochodzące z udzielania pożyczek społecznościowych są całkowicie do Twojej dyspozycji. Możesz je przelewać na swój osobisty rachunek bankowy lub inwestować w udzielanie kolejnych pożyczek bez żadnych dodatkowych opłat oraz ograniczeń.

Jak mogę rozpocząć inwestowanie w pożyczki społecznościowe?

Aby nawiązać z nami współpracę skontaktuj się z naszym pracownikiem mailowo lub telefonicznie, a przedstawi Ci szczegóły oferty.