708-403-891
napisz sms o tresci WNIOSEK n nr 72240

Promocje na OBI Kamień Pomorski

Konsolidacja Chwilówek bez BIK uwolnij się od zadłużeń i skonsoliduj pożyczki

Promocje na OBI Kamień Pomorski

Łazienka w bieli. Nowoczesna sterylność

Biel to jedyny z częściej wybieranych kolorów do łazienek. Nie ważna się temu dziwić, daje on doświadczenie sterylności, tak przecież niezbędnej w obecnym mieszkaniu. Na jego zaleta przemawia również uniwersalność – z łatwością dobierzemy do niego meble łazienkowe w pewnym stylu.

Promocje na OBI Mielno

Jednak nie mniej atrakcyjną myślą jest łączenie bieli z drugimi kolorami, też tymi o dużym nasyceniu.

obi sklep

obi sklep

Jeżeli zdecydujemy się na białe płytki możemy eksperymentować z kolorem dekorów. Dobrze sprawdzą się zarówno złote lub miedziane, kiedy także obecne w intensywnych kolorach. Należy przecież mieć, by wprowadzony kolor nie zaczął dominować, a dekory nie przytłoczyły całego pomieszczenia. Przy białej łazience możemy zdecydować się na dobre dodatki lub niebanalne meble łazienkowe, które dodatkowo ją ożywią.

Promocje na OBI Mielno

Jednolity odcień, lecz różna faktura

Przyjmując się na biel powinien zwrócić uwagę na to, by każde meble łazienkowe oraz akcesoria sanitarne ubiegły w tymże samym odcieniu. Dzięki temu aranżacja łazienki będzie krótka. Gdy natomiast obawiamy się monotonii, często w sukcesu łazienek monochromatycznych, możemy wybrać płytki o różnych fakturach. Ciekawą sprawą a zarazem niezwykle popularną są płytki z wzorami 3D. Na środowisku białego koloru wdzięcznie ukazuje się także naturalne drewno, które możemy wprowadzić za pomocą mebli łazienkowych z takimi elementami.

zobacz promocje kaufland 

Promocje na OBI Mielno

Oświetlenie w łazience

Łazienki urządzone w bieli zawsze płacą się nieco większe, niż w rzeczywistości. Dzieje się właśnie więc, że światło przedstawia się od jasnego koloru również bardziej rozświetla pomieszczenie. Istnieje obecne prawdziwa zaleta, zwłaszcza przy łazienkach bez okna lub niskich pomieszczeniach, gdzie meble łazienkowe mogą również zabierać przestrzeń. Wtedy pomocne okaże się też duże lustro nad umywalką, które oprócz rozświetli przestrzeń.

Aranżacja łazienki w bieli

Biała łazienka idzie na wysoką pomysłowość w wyborze elementów wystroju. Wybierając meble łazienkowe dobrze jest przejrzeć pełną gamę produktów widocznych na ścianie producenta, np. firmy Stolkar. Fronty na wysoki połysk będą jednocześnie odbijały światło, jednak należy mieć, że zbyt wiele bieli sprawi, że wnętrze da się nienaturalnie sterylne. Urządzając pomieszczenie powinien cierpieć na opinii to, że meble łazienkowe oraz dodatki są przede wszystkim ożywić pomieszczenie.

Źródło artykułu na Łazienka w bieli. Nowoczesna sterylność

Promocje na OBI Mielno