70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Siłownia Dobra

Konsolidacja Chwilówek bez BIK uwolnij się od zadłużeń i skonsoliduj pożyczki

Siłownia Dobra

siłownia

Testosteron- definiuje męskość, odróżnia samców alfa z tych, jacy im się podporządkowują, dodaje nam pewności siebie i energie, poprawia libido. Każdy klient powinien chodzić o to, by poziom tego hormonu utrzymywać obok siebie na ogromnym poziomie. Niezależnie bowiem z dziwnej mody na zniewieściałych facetów przypominających dziewczynki, czy zapewnień, że lecz nie musimy już walczyć o przetrwanie czy bić się o samice kiedy swoi przodkowie- testosteron dalej jest nam cholernie potrzebny. Zwłaszcza gdy uwzględnimy fakt, iż w latach 1940-1990 zaobserwowano spadek małej wielkości plemników w nasieniu ludzi o ponad połowę!

Siłownia Sławno

Prostą tego okazją jest słaby testosteron, z serii przyczyn tego zjawiska naukowcy dopatrują się wielu. Jedni mówią, iż to wynik wzrastającego odsetku ludzi z nadwagą (im znacznie tłuszczu, tym statystycznie niższy testosteron), inni wierzą, iż to przez estrogeny, których zapewniamy sobie z zewnątrz. Ja pogodzę się z tymi, którzy za pierwszego winowajcę mają… stres. Nic tak bo nie zaburza naszej gospodarki hormonalnej, jak przewlekłe napięcie. Jeżeli istniejesz na nie narażony- spokojnie. Tylko się nie stresuj. Odda się spośród ostatnim walczyć. Ten materiał zaproponuje Ci nie tylko, kiedy się wyluzować, jednak również jako innymi metodami dać sobie wyższy poziom hormonu męskości.

somatodrol

Obniż kortyzol

To racja ten niechciany hormon sprawia, że się stresujemy. Reagując na bliską metę- mobilizuje nas do robienia, motywuje, dodaje siły. Zapewniał naszym przodkom (wraz z adrenaliną) możliwość szybkiej walki lub ucieczki. Niestety dziś w ogromnej w grup przypadków martwimy się rzeczami, jakie nie stanowią zagrożenia życia, więc mechanizm z starych czasów bardziej przeszkadza, niż pomaga. Tymże szczególnie że długotrwale podniesiony kortyzol powoduje stany zapalne (które to właśnie odpowiadają za nowotwory i choroby serca- dwie podstawowe przyczyny zgonów w terenach wysoko rozwiniętych), katabolizm (rozpad mięśni), układanie się tłuszczu, czy kłopoty ze snem, przemęczenie i drażliwość. Oraz co najszkodliwsze dla facetów- konkuruje z własnym testosteronem. Dlatego powinieneś się imać jakichś sposobów (no, może poza heroiną…), by się wyluzować. Medytacja to stały numer jeden na liście lekarstw na stres. Już 15 minut dziennie po miesiącu da Ci zauważalnie spokojniejszy charakter i dobry sen. Po drugie- ćwiczenia rozciągające. Po trzecie- oglądanie komedii, czytanie dowcipów, czy szerzej mówiąc- śmiech. Kolejny punkt- samodzielnie wykonany masaż stóp czy łydek. No, chyba że masz kogoś, kto ten masaż będzie dążyć Ci służyć 😉 Po piąte- związek z drugim człowiekiem. Uściski potężnie redukują stres. Coraz lepiej działa pocałunek albo seks. Ponadto- słuchanie relaksującej muzyki, czytanie książek, autohipnoza, basen, taniec, zioła uspokajające takie jak melisa czy waleriana (nie, nie są tylko dla kobietach, znerwicowanych bab)… i też jedna, bardzo dobra informacja- przyjmij pozycję zwycięscy. Unieś ręce w górę w znaku triumfu, rozszerz nogi. Stoisz, jakbyś coś wygrał, a mózg dostaje sygnał, iż istniejesz jasny siebie, więc zaczyna tworzyć więcej testosteronu i zmniejsza kortyzol. Jak widzisz- cwanych. Obniżenie poziomu stresu jest niebywale istotne, dlatego zawsze zwracam nań właściwą uwagę. Uznaj je zbyt podstawę swojej piramidy samodoskonalenia.

Siłownia Sławno

Konkuruj z nadmiarem estrogenów

Tak jak kobiety wytwarzają małe kwocie testosteronu, choć niektórzy myślą, iż zamierzają go właśnie samcy, no i my wytwarzamy takie części estrogenu, choć kojarzony jest często z płcią piękną. I, co jasne, powinniśmy starać się o to, by nie zdominował naszego testosteronu. Najważniejszym składnikiem, który znacząco obniży Twój estrogen jest… spalenie tłuszczu. To często tkanka tłuszczowa produkuje estrogen, który z serii powoduje przesuwanie się tłuszczu… i związek się zamyka. I potem się dziwisz, że tyle panów ma wysokie piersi i brzuchy, jakby stanowili w ciąży… Cóż, gdyby wiedzieli, jak znaczące jest uważanie o sytuację oraz kiedy szybko lenistwo obejmuje ich męskość, na pewno przyjęli się za siebie. Polecam także przerzucić się na picie wody kranowej. Taż w butelkach zawiera płynące z plastiku ksenoestrogeny. Spożywaj także mniej nabiału (krowa to samica, więc naturalnie produkuje żeńskie hormony) i mniej piwa (chmiel co prawda ma roślinne odpowiedniki estrogenu, jakie w niższym stopniu na nas oddziałują, ale wypicie nawet trzech piw to obecnie spora ilość tych niekorzystnych związków)

Siłownia Sławno

Wyśpij się

Testosteron wytwarzamy głównie nocą. Pewnie rozumiesz to rano, interesując się z tak zwanym „masztem”. Aby organizm mógł zsyntezować jego właściwą ilość, celuj nie tyle w wydłużenie snu, ile w poprawę jego cesze. Można więc pozwalać na moc sposobów. Przede każdym- przewietrz pokój przed pójściem do łóżka. Badania wskazują, że tak śpi nam się w nieco chłodnym pomieszczeniu. I pewnie w takim, gdzie jest bardzo tlenu. Po drugie- nie używaj telefonu ani komputera na przynajmniej godzinę przed planowanym pójściem spać. Ekrany urządzeń elektrycznych oszukują nasz umysł, gdyż robią wrażenie, iż jest dzień, więc wytwarzamy mniej melatoniny (rozumianej jako hormon snu). I warto spróbować, bądź nie śpimy na zamówienie miękkim łóżku, wyłączyć WiFi (nie zostało dokładnie potwierdzone, że zakłóca cykl snu, ale warto dmuchać na zimne), nie rządzić się przed snem grami czy filmami również nie spożywać posiłków na 3 godziny przed snem. Wprawdzie to mit, że przytyjesz, jednak jeżeli organizm skoncentruje się na trawieniu- jakość snu spadnie. I wreszcie- wspomagaj się suplementami, które umożliwiają zasypianie. Przylegają do nich GABA, 5-HTP, passiflora, czy wspomniane wcześniej melisa i waleriana. Stosuj jeden spośród nich przez dwa tygodnie, potem przez taki tenże czas inny, i właściwie w kółko, by organizm się nie przyzwyczaił. Zadbaj też o to, by mieć szeroki poziom witaminy D (na moment jesienno-zimowy zaleca się suplement), magnezu (bierz/spożywaj go rano, gdyż wtedy najlepiej się wchłania), cynku i selenu. Natomiast gdyby to dla Ciebie jeszcze zbyt kilkoro- możesz wypróbować DAA, Tribulus, Maca, albo ziele Damiana. Są badania, które odpowiadają, iż nie wykazują szczególnie silnego działania, ale są też takie, które próbują ich skuteczność. Moja marka jest taka, że wszystek organizm jest kolejny i warto próbować na sobie, jeżeli zapewne są to zwykłe sposoby. Wtedy bowiem nie tracisz nic, prócz kilkudziesięciu złotych. Skoro nie zadziała- trudno. Jeśli zadziała- skorzystasz.

Siłownia Sławno

Nie przegrzewaj jajek

Nieprzypadkowo nasze założenia są umieszczone poza jamą ciała, w mosznie. Jest tam bardzo mniejsza temperatura, co zapewnia żywotność plemnikom. Wykazano, że przegrzewanie jajek bardzo sprzyja obniżeniu testosteronu i właśnie pogarsza jakość nasienia. Jeżeli nosisz na saunę- nie czyń tegoż przeważnie niż dwa razy w tygodniu. Postaraj się więcej nie brać długich, gorących kąpieli. Nie miej laptopa na kolanach, gdy pracujesz. Nie trzymaj obcisłych bokserek ani spodni. A znacznie śpij nago. Twoje „wory” będą wniebowzięte.

Siłownia Sławno

Bądź aktywny

Liczę na nauce dwojaką aktywność: Fizyczną i sportową. Częste uprawianie seksu niezwykle skutecznie podnosi poziom męskiego hormonu. Co do masturbacji dania są bardzo zróżnicowane- jedni trenerzy zakazują zawodnikom onanizacji przed ważnymi meczami, inni dostarcz ją zalecają. Cóż, tu też musisz odpowiedzieć się na siebie i stworzyć eksperyment- sprawdź, jak podziała na Ciebie dwukrotne zwiększenie częstości samodzielnych wytrysków przez załóżmy, miesiąc. Jeśli poczujesz się lepiej, mówić obecne będzie, że warto. Po drugie- zacznij dźwigać ciężary okołomaksymalne. Oczywiście, jeśli wcześniej nie byłeś na siłowni zaś nie znasz poprawnej techniki- nie mów się od razu na nie oczywiście jak wielkie sztangi. Wpierw poćwicz sam ruch, potem zacznij dźwigać. Badania wskazują, że zwłaszcza ćwiczenia dużych liczb mięśniowych, takich jak plecy czy nogi, dają duży wyrzut hormonów anabolicznych. Nie zostawaj więc na tyłku, bo zapuścisz korzenie. Działaj. I posiadaj. Mam okazję, iż nie olejesz przekazanej w ostatnim kontekście wiedzy oraz poczynisz kroki, by bronić się lepszym facetem. Powodzenia!

Siłownia Sławno

 

Zobacz również partner do seksu

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *